fbpx

Rehabilitacja rodzinna

Doznałeś ostatnio urazu – złamania, zwichnięcia czy skręcenia? Często doświadczasz bólu mięśni i stawów? Potrzebujesz profesjonalnej fizjoterapii ortopedycznej? A może interesuje Cię zdobycie wiedzy na temat właściwego treningu sportowego?

Schorzenia narządu ruchu są powszechnym powodem wizyt u fizjoterapeutów. Podczas zabiegów fizjoterapii ortopedycznej mamy na celu przyśpieszenie powrotu do zdrowia i minimalizowanie skutków urazów oraz uszkodzeń narządu ruchu, a także łagodzenie bólu. 

W obszarze treningu sportowego skupiamy się na właściwym doborze ćwiczeń i procedur, które zapewniają bezpieczny rozwój i osiąganie najlepszych wyników. Obejmuje to pracę nad układem mięśniowo-szkieletowym, dbając o kości, mięśnie, więzadła oraz ich unerwienie.

ortopedia

Schorzenia ortopedyczne, z którymi możesz się do nas zgłosić:

Zapisz się do nas na konsultacje ortopedyczną:

Lubisz spędzać aktywnie czas ze swoją rodziną, albo może chcesz zacząć to robić, ale nie wiesz jak? Może Twoje dziecko potrzebuje rehabilitacji, a Ty chcesz mu w tym pomóc ćwicząc razem z nim? Nie wiesz jakie ćwiczenia z dzieckiem możesz wykonywać? Może sam wymagasz pracy nad narządem ruchu i chcesz, żeby Twoje dziecko również polubiło ruch i aktywność fizyczną?


Nie musisz się nudzić w czasie rehabilitacji swojego dziecka. Myślimy, że ćwiczenia z dzieckiem mogą być super motywacją zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Jest to też kolejna możliwość spędzenia wspólnie czasu, a przy okazji poznać jak funkcjonuje ludzki organizm i jak możemy o niego zadbać. Podczas zajęć swojej pociechy, można skorzystać również z zabiegu masażu relaksacyjnego lub leczniczego.

Na pierwszej wizycie przyjedziemy i zbadamy wszystkich chętnych. Następnie, każdemu określimy plan zabiegów i połączymy w cały proces leczenia.

ćwiczenia z dzieckiem rehabilitacja rodzinna warszawa

Cena do ustalenia indywidualnie.