fbpx

Fizjoterapia osób starszych

Jesteś osobą na emeryturze, ale chciałbyś być sprawny fizycznie do końca życia? Zmagasz się z chorobami różnych układów, ale chciałbyś poprawić jakość swojego życia? Potrzebujesz wsparcia po operacji lub przejściu ciężkiej choroby? Jesteś osobą aktywną i chciałbyś poznać zasady prawidłowego treningu

Fizjoterapia dla osób starszych skupia się na poprawie jakości życia poprzez regularną aktywność fizyczną, odpowiedni trening oraz rozwijanie lepszych nawyków ruchowych.

Jesteśmy tu, aby Cię wspierać i prowadzić do lepszego i bardziej aktywnego życia. Naszym celem jest zapobieganie objawom zaburzeń krążeniowo-oddechowych, minimalizowanie skutków schorzeń neurologicznych, zwiększanie Twojej sprawności i samopoczucia oraz opóźnianie procesu starzenia się organizmu. Pragniemy, abyś dzięki naszemu wsparciu mógł cieszyć się pełnią życia przez jak najdłuższy czas!

Bardzo chętnie przekażemy Ci tajniki prawidłowego treningu medycznego. Pokażemy Ci, jakie możliwości ma Twój narząd ruchu i jak go pielęgnować.

Może masz bliskich, z którymi chciałbyś ćwiczyć razem? Zaproś ich na wspólny trening, który dla Was przeprowadzimy!

fizjoterapia osób starszych

Schorzenia, z którymi możesz się do nas zgłosić:

Zapisz się do nas na konsultacje: