fbpx

Warsztaty i szkolenia

Szukasz szkolenia dla siebie i innych rodziców? Może chciałbyś, aby odpowiedni specjalista przeprowadził wartościowe warsztaty w placówce, do której uczęszcza Twoje dziecko? Jesteś kierownikiem w dużej firmie i chciałbyś poprawić jakość pracy swoich pracowników? Szukasz rzetelnej wiedzy na temat narządu ruchu i poprawy sprawności fizycznej? 

Nasza pasja to zdobywanie wiedzy i przekazywanie jej dalej. Dążymy do pozyskiwania najnowszych doniesień i informacji, abyśmy mogli w najlepszy sposób pomagać naszym pacjentom. 

Chętnie przeprowadzimy warsztaty dla rodziców, aby wiedza o profilaktyce wad postawy czy prawidłowym wspieraniu rozwoju niemowląt mogła dotrzeć do coraz większej liczby ludzi. 

Naszym celem jest docieranie również do pedagogów i nauczycieli, aby nawiązywać z nimi współpracy. Uważamy to za istotny krok, ponieważ przekazanie im wiedzy o funkcjonowaniu narządu ruchu u dzieci może znacząco wspomóc ich codzienną pracę.

Stworzymy także szkolenie dopasowane do Twojego miejsca pracy, aby pomóc Ci i Twoim współpracownikom codziennie dbać o Waszą sprawność fizyczną. Pokażemy Wam proste ćwiczenia i aktywności, które znacząco wpłyną na jakość Waszej pracy i życia. 

Warsztaty i szkolenia

Przykładowe warsztaty i szkolenia, które możemy przeprowadzić:

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - NAPISZ!